// LS-107 | فروشگاه تی تاک 09199762163

دستگاه فراری دهنده مار و خزندگان UAW-107 روشی مطمئن و بدون نیاز به سم و آلودگی برای دفع انواع مارها از اطراف شما طبق بررسی های انجام شده قدرت شنوایی وبینایی مارها خیلی ضعیف است و آنها نمی توانند صداهای پخش شده در هوا را بشنوند. بر خلاف آن مارها بخوبی می توانند لرزه های خفیف و صداهای ضعیف پخش شده در سطح و زیرزمین را احساس کنند و از طرفی آن را به عنوان یک خطر بزرگ تلقی کرده و در نتیجه از آن محیط دور می شوند . بر این اساس دستگاه مدل UAW107 با ایجاد لرزه های خاص و تولید امواج فرکانسی صوتی در زیر سطح زمین باعث ترساندن و متواری شدن مارها و دیگر خزندگان از محیط می شود. محدوده تاثیرگذاری این دستگاه 300 مترمربع است یعنی از محل استقرار دستگاه دایره ای به شعاع 10 متر تحت پوشش دستگاه قرار خواهد گرفت . مشخصات دستگاه : ابعاد : طول 5/41 سانتی متر - قطر 5/6 سانتی متر وزن : 400 گرم بدون باتری تغذیه الکتریکی : 4 عدد باتری 5/1 ولت سایز بزرگ دوره هر سیکل ارتعاشی : 15 تا 75 ثانیه بصورت مختلف دوره لرزه های صوتی: 5/1 تا 5/3 ثانیه بصورت مختلف محدوده تحت پوشش : 300 مترمربع یا دایره ای به قطر 20 متر یا تا فاصله 10 متری از دستگاه زمینهای خاکی با پوشش نرم باعث افزایش محدوده تحت پوشش شده و برعکس زمینهای سنگی و یا با پوشش متراکم و فشرده خاک ، باعث کاهش محدوده عملکرد دستگاه می شود. طریقه نصب دستگاه : 1- درب سبز رنگ دستگاه را بر خلاف جهت عقربه های ساعت چرخانده و از دستگاه جدا کنید. 2- خشاب پلاستیکی باتری را از داخل دستگاه بیرون آورده و با توجه به جهت های مثبت و منفی نمایش داده شده بر روی خشاب باتری ، تعداد 4 عدد باتری 5/1 ولتی را به دنبال هم در داخل خشاب قرار دهید. 3- خشاب باتری را در داخل دستگاه قرار دهید و درب دستگاه را مجددا سرجای خود ببندید. 4- زمین را کنده و دستگاه را در حالت تشکیل زاویه 30 درجه نسبت به سطح زمین در داخل خاک به گونه ای قرار داده که حدود یک پنجم طول دستگاه در زیر خاک قرار گیرد و همچنین درب دستگاه رو به بالا باشد. سپس به مانند کاشتن نهال درخت ، خاک را اطراف دستگاه درون چاله بریزید. 5- دستگاه شما بصورت شبانه روزی کار خواهد کرد و بعد از 2 الی 3 هفته تاثیرگذاری آن تکمیل می شود. توجه شود که باتری های دستگاه هر 4 تا 5 ماه یک بار میبایست عوض شود. از زمانی که دستگاه از کار افتاد و یا صدا یا لرزه ای از آن شنیده نشد و یا قدرت دستگاه کم شد باید باتری های آن تعویض شود. 6- جهت مخفی ماندن دستگاه و جلوگیری از امکان دزدی می توانید قسمت بیرونی دستگاه راتوسط پوشش های گیاهی و یا هرگونه پوشش مناسب دیگر مخفی نمایید. جهت جلوگیری از داغ شدن بدنه فلزی دستگاه توسیله تابش آفتاب و کاهش طول عمر باتری ها ، پیشنهاد می شود سطح بیرونی دستگاه با پوششی مناسب پوشانده شود بطوری که در معرض مستقیم نور آفتاب نباشد. 7- بدنه دستگاه ضد آب بوده و در صورت بستن کامل درب دستگاه ، آب باران به داخل دستگاه نفوذ نخواهد کرد. تلفن تماس : 09199762163 - 09120578916 - 09197443423 ارسال به سراسر کشور

دستگاه فراری دهنده مار و خزندگان
UAW-107

روشی مطمئن و بدون نیاز به سم و آلودگی برای دفع انواع مارها از اطراف شما
طبق بررسی های انجام شده قدرت شنوایی وبینایی مارها خیلی ضعیف است و آنها نمی توانند صداهای پخش شده در هوا را بشنوند. بر خلاف آن مارها بخوبی می توانند لرزه های خفیف و صداهای ضعیف پخش شده در سطح و زیرزمین را احساس کنند و از طرفی آن را به عنوان یک خطر بزرگ تلقی کرده و در نتیجه از آن محیط دور می شوند .
بر این اساس دستگاه مدل UAW107 با ایجاد لرزه های خاص و تولید امواج فرکانسی صوتی در زیر سطح زمین باعث ترساندن و متواری شدن مارها و دیگر خزندگان از محیط می شود. محدوده تاثیرگذاری این دستگاه ۳۰۰ مترمربع است یعنی از محل استقرار دستگاه دایره ای به شعاع ۱۰ متر تحت پوشش دستگاه قرار خواهد گرفت .

مشخصات دستگاه :
ابعاد : طول ۵/۴۱ سانتی متر – قطر ۵/۶ سانتی متر
وزن : ۴۰۰ گرم بدون باتری
تغذیه الکتریکی : ۴ عدد باتری ۵/۱ ولت سایز بزرگ
دوره هر سیکل ارتعاشی : ۱۵ تا ۷۵ ثانیه بصورت مختلف
دوره لرزه های صوتی: ۵/۱ تا ۵/۳ ثانیه بصورت مختلف
محدوده تحت پوشش : ۳۰۰ مترمربع یا دایره ای به قطر ۲۰ متر یا تا فاصله ۱۰ متری از دستگاه
زمینهای خاکی با پوشش نرم باعث افزایش محدوده تحت پوشش شده و برعکس زمینهای سنگی و یا با پوشش متراکم و فشرده خاک ، باعث کاهش محدوده عملکرد دستگاه می شود.

طریقه نصب دستگاه :
۱- درب سبز رنگ دستگاه را بر خلاف جهت عقربه های ساعت چرخانده و از دستگاه جدا کنید.
۲- خشاب پلاستیکی باتری را از داخل دستگاه بیرون آورده و با توجه به جهت های مثبت و منفی نمایش داده شده بر روی خشاب باتری ، تعداد ۴ عدد باتری ۵/۱ ولتی را به دنبال هم در داخل خشاب قرار دهید.
۳- خشاب باتری را در داخل دستگاه قرار دهید و درب دستگاه را مجددا سرجای خود ببندید.
۴- زمین را کنده و دستگاه را در حالت تشکیل زاویه ۳۰ درجه نسبت به سطح زمین در داخل خاک به گونه ای قرار داده که حدود یک پنجم طول دستگاه در زیر خاک قرار گیرد و همچنین درب دستگاه رو به بالا باشد. سپس به مانند کاشتن نهال درخت ، خاک را اطراف دستگاه درون چاله بریزید.
۵- دستگاه شما بصورت شبانه روزی کار خواهد کرد و بعد از ۲ الی ۳ هفته تاثیرگذاری آن تکمیل می شود. توجه شود که باتری های دستگاه هر ۴ تا ۵ ماه یک بار میبایست عوض شود. از زمانی که دستگاه از کار افتاد و یا صدا یا لرزه ای از آن شنیده نشد و یا قدرت دستگاه کم شد باید باتری های آن تعویض شود.
۶- جهت مخفی ماندن دستگاه و جلوگیری از امکان دزدی می توانید قسمت بیرونی دستگاه راتوسط پوشش های گیاهی و یا هرگونه پوشش مناسب دیگر مخفی نمایید. جهت جلوگیری از داغ شدن بدنه فلزی دستگاه توسیله تابش آفتاب و کاهش طول عمر باتری ها ، پیشنهاد می شود سطح بیرونی دستگاه با پوششی مناسب پوشانده شود بطوری که در معرض مستقیم نور آفتاب نباشد.
۷- بدنه دستگاه ضد آب بوده و در صورت بستن کامل درب دستگاه ، آب باران به داخل دستگاه نفوذ نخواهد کرد.

تلفن تماس : ۰۹۱۹۹۷۶۲۱۶۳ – ۰۹۱۲۰۵۷۸۹۱۶ – ۰۹۱۹۷۴۴۳۴۲۳

ارسال به سراسر کشور

Site url: Not Available
Designer: Not Available
Country: Not Available
Twitter: Not Available
Category:

Most talked about

  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com

Sponsors

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.