// نبشی مقوایی+نبشی کاشی | فروشگاه تی تاک 09199762163

نبشی مقوایی

ورق کارتن آکاردئونی ورق کارتنی کارتن فشرده تولید و فروش نبشی مقوایی – مقوایی ( محافظ لبه مقوایی ) فروش نبشی مقوایی معمولی – نبشی مقوایی ضد رطوبت تولید لوله مقوایی قطور تولید کننده نبشی مقوایی ورق کارتن آکاردئونی برای اولین بار در ایران توسط این شرکت در ضخامت های ۲ و ۳ و ۵ سانتی ساخته میشود.طول و عرض این پنل ها حداثر ۱٫۵ در ۳ متر بوده و بسته به نیاز مشتری ابعاد آن قابل تغییر است.این ورق ها که محکم ترین نوع کارتن در جهان میباشند در صنعت کاربردهای فراوانی داشته و در بسیاری موارد بجای ورق های نئوپان و MDF مورد استفاده قرار میگیرند. نبشی مقوایی وسیله ای مناسب جهت محافظت از لبه های تیز گوشه کالا در بسته بندی و حمل و نقل می باشد. شرکت تی تاک تولید کننده نبشی های مقوایی معمولی و ضد رطوبت در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. لازم به ذکر است که نبشی و کر مقوایی محصولی است بسیار مناسب جهت بسته بندی و پالت بندی همچون: * بسته بندی محصولات ساختمانی از قبیل : کاشی – سرامیک – آجر و در چوبی – کابینت و… * بسته بندی مواد غذایی شامل : غذاهای آماده – رب گوجه -کنسانتره ها و… * بسته بندی محصولات صنایع کاغذ همچون : کاغذ شیت * بسته بندی صنایع فلزی از قبیل : ورق های فولادی و آهنی و رنگی و گالوانیزه به صورت شیت و کویل ( رول ) و … بطور کلی می توان گفت که نبشی مقوایی برای هر محصولی که نیاز به محافظت و بالا بردن مقاومت بسته بندی داشته باشد ، بسیار مناسب است و جایگزینی مناسب برای نبشی های چوبی و پلاستیکی و قابل بازیافت و مناسب برای محصولات صادراتی می باشد. نبشی مقوایی – محافظ لبه مقوایی – کر مقوایی – تولید نبشی مقوایی – فروش نبشی مقوایی – نبشی مقوایی معمولی -پالت نبشی مقوایی نبشی مقوایی نبشی بسته بندی توضیحات محصول: نبشی مقوایی راه حلی کم هزینه، تا شما تولید کننده گرامی بتوانید محصول خود را با بسته بندی ارزان، زیبا و صحیح در بازار عرضه نمایید. بسته بندي،محافظت از محصولاتي چون: كاشي و سراميك،مواد غذايي،چوب و MDF، ورقاي رنگي و گالوانيزه ، محصولات سردخانه ای ، سنگ ، بسته بندی جعبه میوه ، بسته بندی لوازم خانگی ، بسته بندی برای صادرات مبشی مقوایی از چندین لایه کاغذ کرافت، که با چند نوع چسب به هم متصل شده اند،تشکیل گردیده تا سختی یک لایه صد درصد محافظ را برای شما به ارمغان بیاورد. تلفن تماس : 09199762163 - 09120578916 - 09197443423 ارسال به سراسر کشور

 

تولید و فروش نبشی مقوایی

نبشی بسته بندی ( محافظ لبه مقوایی )
فروش نبشی مقوایی معمولی

نبشی مقوایی ضد رطوبت
تولید کننده نبشی مقوایی

ورق کارتن آکاردئونی 

ورق کارتن آکاردئونی برای اولین بار در ایران توسط این شرکت در ضخامت های 2 و 3 و 5 سانتی ساخته میشود . طول و عرض این پنل ها حداثر 1.5 در 3 متر بوده و بسته به نیاز مشتری ابعاد آن قابل تغییر است . این ورق کارتن آکاردئونی که محکم ترین نوع کارتن در جهان میباشند در صنعت کاربردهای فراوانی داشته و در بسیاری موارد بجای ورق های نئوپان و MDF مورد استفاده قرار میگیرند.

نبشی مقوایی وسیله ای مناسب جهت محافظت از لبه های تیز گوشه کالا در بسته بندی و حمل و نقل می باشد.

شرکت تی تاک تولید کننده نبشی های مقوایی معمولی و ضد رطوبت در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.

لازم به ذکر است که نبشی و کر مقوایی محصولی است بسیار مناسب جهت بسته بندی و پالت بندی همچون:

* بسته بندی محصولات ساختمانی از قبیل :
کاشی – سرامیک – آجر و در چوبی – کابینت و…

* بسته بندی مواد غذایی شامل :
غذاهای آماده – رب گوجه -کنسانتره ها و…

* بسته بندی محصولات صنایع کاغذ همچون :
کاغذ شیت

* بسته بندی صنایع فلزی از قبیل :
ورق های فولادی و آهنی و رنگی و گالوانیزه به صورت شیت و کویل ( رول )

و …

بطور کلی می توان گفت که نبشی مقوایی برای هر محصولی که نیاز به محافظت و بالا بردن مقاومت بسته بندی داشته باشد ، بسیار مناسب است و جایگزینی مناسب برای نبشی های چوبی و پلاستیکی و قابل بازیافت و مناسب برای محصولات صادراتی می باشد.

نبشی مقوایی محافظ لبه مقواییکر مقوایی –  تولید نبشی مقواییفروش نبشی مقوایی نبشی مقوایی معمولیپالت نبشی مقوایی

پالت نبشی مقوایی

پالت باکس

پالت باکس کارتنی برای اولین بار در ایران توسط این شرکت ساخته میشود . این پالت باکس ها ضمن سبکی و استحکام زیاد نسب به دیگر انواع پالت باکس های چوبی و پلاستیکی مقرون به صرفه تر بوده و قابلیت ساخت در سایزهای مختلفی را دارند.بیشترین کاربرد آن در حمل و نقل قیر بجای محفظه های بشکه ای میباشد.برای این منظور دو نوع سایز مخصوص بارگیری در کانتینر طراحی و ساخته شده که یکی ظرفیت 250 کیلوگرم و دیگری 400 کیلو قیر را داشته بطوریکه فضای داخل کانتینر را کاملا پر کرده و از حداکثر ظرفیت حمل استفاده میشود . پالت باکس ها بلافاصله بعد از پر شدن و بسته بندی ، بسیار راحت و سریع با لیفتراک داخل کانتینر بارگیری میشوند.

پالت مقوایی

ورق های ضربه گیر زیر پالت

یکی از کاربرد های ورق کارتن آکاردئونی بعنوان ضربه گیر در زیر و اطراف اشیاء حساس و شکستنی برای پرتاب از ارتفاع و در تکان های شدید حین حمل استفاده میشو د. این پنل ها برای اولین بار در ایران توسط  شرکت تی تاک ساخته میشود . ضخامت آن 3 و 5 سانتی متر و طول و عرض آن بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است .

*********************************************************************************

تلفن تماس : 09199762163 – 09120578916 – 09197443423

ارسال به سراسر کشور

فیلم نبشی مقوایی 

نبشی مقوایینبشی کارتنیمحافظ لبهنبشی مقوایی ، نبشی مقوایی تهران ، قیمت نبشی مقوایی ، تولید کننده نبشی مقوایی ، دستگاه تولید نبشی مقواییتسمه کشی ، فروش نبشی مقوایی ، نبشی کاغذی ، نبشی پالت ، نبشی کارتنی ، نبشی بسته بندی ، نوار بسته بندی ،شرکت بسته بندی ، قیمت تسمه بسته بندی فلزی ، قیمت تسمه کارتن ،دستگاه تسمه کش دستیمحافظ لبه
Site url: www.ttakco.com
Designer: ttakco
Country: Iran
Twitter: Not Available

Comments are closed.

Most talked about

  • www.ttakco.com
  • انواع فوم بسته بندی فوم توری فوم رولی ورقه ای
  • انواع تسمه پلاستیکی بسته بندی
  • رول باز کن تسمه پلاستیکی PP
  • جت هیتر گازوئیلی باکدار 100 هزار کیلو کالری
  • https://www.ttakco.com/

Sponsors

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.