// چمن زن _ علف زن | فروشگاه تی تاک 09199762163

چمن زن

علف زن

چمن زن به طور معمول به ۴ دسته تقسیم می گردند:

۱٫چمن زن دستی ۲٫ چمن زن برقی-شارژی ۳٫ چمن زن موتوری-گیربکسی ۴٫ چمن زن تراکتوری.

درباره چمن زن :از سالهای خیلی دور در زمین های هموار و صاف و زمین های بازی و … که طراوت و زندگی و تنفس و حیات در آنها مشاهده می شد مردم به آن اماکن رسیدگی بخصوصی می نمودند به طوری که با دستگاههای هرس ( داس ، چاقو و قیچی و …) ه آرایش آن محیط می پرداختند. این موضوع بعدها با اختراع ماشین چمن زن ، شادابی و مدیریت و جدییت بیشتری گرفت به طوری که با استفاده از ماشین های چمن زن امروزی ؛ زمین های ورزشی ، فضای سبز عمومی و پادگان ها و اماکن خصوصی از جمله ویلاهای شخصی یک آرایش ظاهری از طبیعت را اعمال نمایند. چمن زن به طور معمول به ۴ دسته تقسیم می گردند. ۱٫چمن زن دستی ۲٫ چمن زن برقی-شارژی ۳٫ چمن زن موتوری-گیربکسی ۴٫ چمن زن تراکتوری.

 • چمن زن دستی : این نوع چمن زن ها به عنوان نسل اولیه چمن زن معروف هستند محرک و سیستم برش این نوع چمن زن ها با قدرت دست ( هُلی ) می باشند. به همین دلیل با توجه خستگی در استفاده از این دستگاهها ، بشر به فکر ارتقاء این دستگاه افتاد و چمن زن موتوری -گیربکسی را اختراع نمود و این امر باعث گردید تا نسل اولیه رسماً منسوخ گردد.
 • چمن زن موتوری-گیربکسی : این دستگاهها با یک محرک بنزینی دو زمانه یا چهار زمانه تک سیلندر و به صورت هواخنک کار می کند به طوری که از این دستگاه ها در مراکز و اماکنی که دارای فضای سبز گسترده و نیاز به جابجایی زیاد هستند به یک چمن زن قدرتنمند نیازمند می باشند از این دستگاه چمن زن موتوری – گیربکسی استفاده می نمایند.
 • چمن زن برقی – شارژی : نسل پیشرفته چمن زن ها به صورت برقی یا شارژی جهت مصارف خانگی و نیمه صنعتی و مراکزی که دسترسی به برق امکان پذیر باشد گزینه بسیار مناسبی می باشد. چمن زن شارژی نسل جدید چمن زن می باشد که با استفاده از یک باطری شارژی جهت مصارف خانگی و کم حجم طراحی و تولید گردیده است که این دستگاهها کاملاً سازگار و حافظ طبیعت می باشد.
 • چمن زن تراکتوری : این دستگاهها به عنوان بهترین نوع چمن زن با قابلیت ها و امکانات بسیار و مدل های مختلف طراحی و تولید گردیده است . همانگونه که از اسم این دستگاه  پیداست این دستگاه از یک موتور محرک قدرتمند بنزینی و سیستم چهارچرخ حرکتی با تیغه های قدرتمند جهت انجام کارهایی با حجم بالا از جمله ؛ استادیوم ها ، پیست های اسب دوانی ، اماکن نظامی و شرکت های بزرگ و فضای سبز مانند پارک ها و … استفاده می نمایند.

 ⇓دستگاه های موجود چمن زن و علف زن  ⇓

چمن زن

چمن زن برقی BL320 چمن زن برقی استیگا COMBI40Eچمن زن برقی CS480

علف زن

علف زن دوشی حرفه ایCBC350علف زن پشتی حرفه ای CKT350 علف زن CG520علف زن بنزینی هیوندا BP _ 1552علف زن موتوری دوشی ماکیتا

 

 

 

 

چمن زن ، علف زن ، دستگاه چمن زن  ، دستگاه چمن زن هوندا ، چمن زن دستی ارزان ، قیمت چمن زن هوندا ، مرکز فروش چمن زن ، قیمت چمن زن برقی بوش ، قیمت چمن زن تراکتوری ، چمن زن دست دوم ، چمن زن شارژی ،دستگاه چمن زن ، دستگاه چمن زن هوندا ، چمن زن دستی ارزان ، قیمت چمن زن هوندا ، مرکز فروش چمن زن ، قیمت چمن زن برقی بوش ، قیمت چمن زن تراکتوری ، چمن زن دست دوم ، چمن زن شارژی ، علف زن دستیلیست قیمت علف تراش هونداقیمت چمن زن دستیعلف زن بنزینی هونداعلف تراش چند کارهعلف زن شارژیبذر چمن ٬ بذر چمن و شبدر ٬ بذر شبدر ٬ چمن ٬ چمن اسپورت ٬ چمن زن ٬ دستگاه علف زن ٬ علف تراش ٬ علف زن٬ علف زن ارزان٬ علف زن پشتی ٬ علف زن پشتی هیوندا ٬ علف زن دوشی ٬ علف زن دوشی موتوری ماکیتا ٬ علف زن کول ای ٬ علف زن موتوری دوشی ماکتا ٬ قیمت چمن زن تراکتوری ٬ قیمت علف زن٬  مرکز فروش چمن زن
Site url: www.ttakco.com
Designer: ttakco
Country: Iran
Twitter: Not Available

Comments are closed.

Most talked about

 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com

Sponsors

 • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
 • Domain name search and availability check by PCNames.com.
 • Website and logo design contests at DesignContest.com.
 • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟