// 5KW | فروشگاه تی تاک 09199762163

5KW

معرفی دستگاه جت هیتر برقی تکفاز 5 کیلو وات قابل تنظیم به حالت 3 کیلووات و 5 کیلو وات

جت هیتربرقی تک فاز

مشخصات فنی دستگاه:

* قابلیت تنظیم حرارت : (5) کیلووات
*ظرفیت گرمایشی دستگاه : 50 الی 100 متر مکعب
*جریان مصرفی : 22 آمپر
* وزن دستگاه : 16 کیلو گرم با پایه دستگاه
* طول استوانه : 70 سانتی متر
* قطر فن : 31 سانتی متر
* تعداد المنت : 2 عدد
* دور موتور ( الکتروفن ): 1400 دور در دقیقه
* جنس بدنه : گالوانیزه – استیل بگیر ( به سفارش مشتری )
* قابل نصب آسان بر روی سقف و یا روی زمین (نصب رو پایه به درخواست مشتری )
* ترمستات : دارد

هیتر برقی 5 کیلو وات تکفاز

هیتر برقی 5کیلو وات تکفاز
انواع بخاری های موشکی برقی به دلیل تولید گرمای پاکیزه در اماکن متفاوتی استفاده می شوند ولی هر کدام از این محصولات دارای میزان سوخت و قطعات متفاوت می باشد.
جت هیتر برقی 5 کیلو وات ، یکی از کاربردی ترین و پرفروش ترین محصولاتی می باشد که در کارگاه های مختلف، سالن های ورزشی ، سالن های نگهداری انواع پرنده و … از آن بهره گیری می شود.

** کارکرد جت هیتر برقی
جت هیتر برقی 5 کیلو وات تکفاز تولیدی تی تاک که جزو تجهیزات گرمایشی تولیدی این شرکت می باشد، به گونه ای طراحی شده است که فن در قسمت پشت المنت ها قرار دارد و هوای سرد ورودی توسط همین المتت ها گرم می شود.
سپس هوای گرم داخل دستگاه با کارکرد فن ها به سرعت بالایی به بیرون پرتاب می شود . این حالت باعث شده تا هوای گرم داخل محیط سالن به صورت گردشی به حرکت در بیاید .

**بهره گیری از فن های با کیفیت

فن هایی که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته از نوع الکترونیکی می باشد و از ۵ پره مقاوم تشکیل شده است . علاوه بر این برای بالا بردن راندمان و کیفیت کارکرد ، این فن ها با بالانس الکترونیکی هماهنگ شده است . و نکته مهم اینکه فن های مورد استفاده در جت هیتر های برقی تی تاک مقاوم به گرد و غبار میباشد.

**بدنه هیتر برقی
جت هیتر برقی 5 کیلو وات ، دارای بدنه ای از جنس استیل بگیر(Steel) ( به درخواست مشتری گالوانیزه نیز تولید میشود) خالص نسور می باشد که تاثیر بسزایی در بالا بردن دوام و عمر طولانی دستگاه دارد. بهره گیری از این نوع بدنه باعث شده تا دستگاه در برابر عواملی چون رطوبت و یا قطرات آب که عامل اصلی زنگ زدگی هستند به طور کامل مصون بماند.

** مهندسی ساز بودن دستگاه و کنترل کیفی دستگاه
در تک به تک مراحل طراحی و ساخت هیتر برقی 5 کیلو وات اصل طراحی و استاندارد تولید رعایت شده است . برای بالا برد کیفت و عدم بروز مشکل ، این دستگاه از مراحل مختلف کنترل کیفی عبور کرده و توسط کارشناسان مجرب این شرکت بررسی و ارزیابی می شوند . این امر باعث شده تا محصول خریداری شده در نهایت کیفیت و سلامت به دست مشتری برسد .

**عملکرد اتوماتیک فن ها
فن جت هیتر برقی 5 کیلووات تکفاز ، به گونه ای طراحی و بکار گیری شده است که به هنگام شروع کار دستگاه بعد از گذشت مدتی که المنت ها گرم شد ، فن ها شروع به کار می کنند و گرمای تولید شده را به محیط می دمند.
همین فن ها بعد از خاموش شدن تا مدتی به کار خود ادامه می دهند تا المنت های داغ رفته رفته خنک شوند .

** المنت
المنت های استفاده شده جت هیتر برقی تکفاز تی تاک مجهز به فین ( فنر ) میباشد که باعث ذخیره گرمایش بیشتر میگردد و ساخت کشور ترکیه میباشد.تعداد المنت بکار رفته در دستگاه جت هیتر برقی 5 کیلو وات 2 می باشد.

**گروه تولیدی تی تاک شرکت خود را موظف می داند تا چندسال تمام قطعات یدکی محصولات خود را تولید و یا تامین نماید تا کاربر در صورت نیاز بتواند به راحتی اقدام به خریداری قطعه مورد نظر دستگاه خود نماید .

**فیوز محافظ ( کنتاکتور)
در این دستگاه از فیوز های (کنتاکتور)مخصوص استفاده شده است که دستگاه را از خطر حاصل از نوسان برق و همچنین افزایش و کاهش ولتاژ مصون نگه می دارد . در واقع این فیوز در کوتاه ترین زمان ممکن برق ورودی به دستگاه را قطع می نماید .

**قابلیت تنظیم اتوماتیک ( ترمستات)
ترمستات قرار داده شده بر روی جت هیتر برقی 5کیلو وات این امکان را به وجود آورده که کاربر بتواند دمای دستگاه را بر روی درجه مورد نظر خود تنظیم نماید . و ترمستات باعث تنظیم خودکار دستگاه میباشد.

** قابلیت تنظیم دمای خود دستگاه ( ترموکوبل )
جت هیتر برقی دستگاه مجهز به ترکوبل ویا ترمستات ایمنی میباشند که قابلیت تنظیم دمای خود دستگاه میباشد و اگر دمای خود دستگاه افزایش پیدا کرد به صورت خودکار دستگاه خاموش خواهد شد وباعث جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه میشود.

**تنظیم چند حالته دستگاه
جت هیتر های برقی تی تاک به گونه ای تولید شده اند که قابلیت تنظیم روی چند حالت قوی و ضعیف میباشد.

هیتر برقی ، جت هیتر برقی ، جت هیتر برقی تک فاز ، جت هیتر برقی دست دوم ، قیمت جت هیتر برقی مرغداری ، جت‌ هیتر برقی سه فاز ، جت هیتر برقی صنعتی ، جت هیتر گازی ، جت هیتر دست دوم ، قیمت جت هیتر گازوئیلی ، جت هیتر برقی تک فاز ، جت هیتر برقی صنعتی ، هیتر برقی فن دار تک فاز ، قیمت جت هیتر برقی ، قیمت جت هیتر برقی ، جت هیتر گازی ، بخاری برقی صنعتی فن دار ، جت هیتر برقی تک فاز ، قیمت جت هیتر برقی ، جت هیتر برقی صنعتی ، هیتر برقی صنعتی سه فاز ، جت هیتر چیست ، جت فن گرمایشی ، هیتر برقی صنعتی ، هیتر برقی ، هیتر برقی کم مصرف ، هیتر برقی ، هیتر برقی کوچک ، بهترین بخاری برقی ، بخاری برقی هالوژنی

Site url: Not Available
Designer: Not Available
Country: Not Available
Twitter: Not Available
Category:

Comments are closed.

Most talked about

  • www.ttakco.com
  • انواع فوم بسته بندی فوم توری فوم رولی ورقه ای
  • انواع تسمه پلاستیکی بسته بندی
  • رول باز کن تسمه پلاستیکی PP
  • جت هیتر گازوئیلی باکدار 100 هزار کیلو کالری
  • https://www.ttakco.com/

Sponsors

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.