// کارتن پلاست | فروشگاه تی تاک 09199762163

 کارتن پلاست

برای مشاهده فیلم روی لینک زیر ضربه بزنید↓

 1. فیلم مونتاژ جعبه کارتن پلاست کلیک کنید
 2. فیلم مونتاژ کارتن پلاست

برای مشاهده توضیحات هر تصویر روی آن کلیک کنید ⇓⇓

کارتن پلاست بسته بندی میوه – بسته بندی قارچ

بسته بندی میوه و سبزیجات

کارتن پلاست برای حمل هر نوع میوه یا سبزی تازه از قبیل انواع مرکبات، کیوی ، سیب ، توت فرنگی و همچنین صیفی جاتی از قبیل فلفل دلمه ای ، گوجه فرنگی , بادمجان ، کلم , ترب ,کاهو , خیار و… استفاده میشود.برخی از مزاياي کارتن پلاست در صنعت بسته بندی میوه و سبزیجات تازه , در قیاس با سایر انواع کارتن های مقوایی و یا سبدهای پلی اتیلنی مرسوم دربازار به شرح ذیل می باشد :

۱ – حفاظت از کالای داخل کارتن پلاست در مقابل صدمات مکانیکی و شیمیایی  نظیر : الف : آسیب های ناشی از حمل و نقل  و یا جابجایی همچون ساییدگی،پارگی ب: رطوبت و یا برف وباران ج:شستشو و یا ضدعفونی با هر نوع شوینده و یا اسید

۲- کارتن پلاست , به دليل وجود هوا در ساختار دوجداره و شبكه ایي آن ( ميان فلوتها ) دارای  قدرت تحمل و مقاومت بالایی نسبت به کشش و یا فشار نقطه ای بوده و لذا کارتن پلاست ,قابلیت پالت بندی و چینش برروی هم را, دارد.

۳- کارتن پلاست را در هر رنگ و ابعادی مطابق با درخواست مشتري  , ميتوان توليد نمود  ضمن اينكه امكان چاپ طرح , لوگو  و یا مشخصات تبليغاتي شركت سفارش دهنده در رنگها و طرح هاي مختلف به صورت سه  بعدي بر روي کارتن پلاست , امکان پذیر می باشد .

۴- کارتن پلاست به دليل نوع مواد نانوپليمري به كار رفته درآن ضد قارچ و ضد باکتری بوده,همچنین در برابر تغييرات دمايي از ۲۰- تا ۸۰+ درجه سانتي گراد نیز مقاوم میباشد که اين امر در مناطق بسيار گرمسير یا سردسير كشور حائز بسیار اهميت است .

۵- کارتن پلاست را میتوان با افزودن ماده Anti UV در برابر اثر خورندگی اشعه ماورا بنفش خورشید ,مقاوم نمود که این امر در مواردی که کارتن های تولیدی مدت طولانی بطور مستقیم درمعرض نور خورشید قرار میگیرند اهمیت بسزایی دارد .

۶- برخلاف سبدهای پلاستیکی رایج در بازار میوه ,در تولید کارتن پلاست از مواد  سمی و یا غیر بهداشتی استفاده نشده است لذا این کارتن های پلاستیکی از لحاظ بهداشتی مورد تایید سازمان نظارت بر غذا و دارو آمریکا FDA)) می باشد .

۷- سبک بودن بیش از حد این کارتن های پلاستیکی  باعث می گردد وزن چندانی برروی وزن کل میوه , افزوده نشود و این امر نیز به نوعی می تواند در کاهش هزینه های حمل و نقل موثر باشد.مضاف براینکه حمل تا ۵۰ هزار کارتن پلاست در یک ترانزیت ۲۲ تنی امکان پذیر میباشد

۸- کارتن پلاست علاوه بر قابلیت اتصال با منگنه و یا چسب ،  قابلیت  جوش حرارتی اوالتراسونیک را نیز دارند .

 

 

نحوه سفارشگیری و تولید کارتن پلاست های حمل میوه و تره بار , بر اساس ۱)- نوع میوه، ۲)- تعداد ردیف های داخل جعبه ,۳)- وزن میوه داخل جعبه  و ۴)- تعداد کارتن پلاستهایی که روی هم روی هم سوار میشوند بوده و متداولترین آنها عبارتند از:

(A-  سایز های  بزرگ  :که بسته به نوع میوه و گرماژ ورق کارتن پلاست,  قابلیت حمل ۱۵تا۲۰ کیلوگرم را داشته و اغلب با گرماژ ۸۰۰تا و ۹۰۰ گرم در متر مربع و ابعاد خارجی ۲۵×۴۰×۵۳ سانتی متر,تولید میشوند. در این سایز از کارتن پلاست, چیدمان ۲ ویا ۳ ردیفه  میوه بسته بنوع و سایزمیوه, بوسیله شان های(وکیوم) مخصوص , امکان پذیر است.

B)- سایزهای  نیمه بزرگ: که بسته به نوع میوه و گرماژ ورق کارتن پلاست ,قابلیت حمل ۸ تا ۱۲کیلوگرم را داشته و اغلب با گرماژ ۶۵۰ تا۷۵۰ گرم در متر مربع و ابعاد خارجی  ۱۶٫۵×۲۹٫۵×۳۹٫۵ تولید میشوند در این سایز از کارتن پلاست,چیدمان ۲ ویا ۳ ردیفه  میوه, بسته بنوع و سایزمیوه, بوسیله شان های(وکیوم) مخصوص , امکان پذیر است.

(C – سایز های  متوسط :که بسته به نوع میوه  و گرماژ ورق کارتن پلاست ,قابلیت حمل ۵تا۷ کیلو گرم میوه را داشته و اغلب با گرماژ ۶۵۰ تا۷۵۰ گرم در متر مربع و ابعاد خارجی  ۹٫۵×۲۵×۴۰ تولید میشوند که  بسته بنوع و سایز میوه, چیدمان دو و یا تک ردیفه میتواند داشته باشد.

(D- سایز نیمه متوسط :که بسته به نوع میوه  و گرماژ ورق کارتن پلاست ,قابلیت حمل ۲تا۴ کیلو گرم میوه را داشته و اغلب با گرماژ ۶۰۰ تا۷۰۰ گرم در متر مربع و ابعاد خارجی  ۱۱×۲۲٫۵×۳۴  تولید میشوند..

(E- سایز کوچک :که بسته به نوع میوه  و گرماژ ورق کارتن پلاست ,قابلیت حمل ۱تا ۲ کیلو گرم میوه را داشته و اغلب با گرماژ ۶۰۰تا۶۵۰ گرم در متر مربع و ابعاد خارجی  ۹×۱۹٫۵×۲۸٫۵ تولید میشوند.

 

بسته بندی میوه در اروپابسته بندی میوه صادراتیقیمت دستگاه بسته بندی میوهبسته بندی میوه تازهظروف بسته بندی میوهطرح توجیهی بسته بندی میوهشرکت های بسته بندی میوهفروش میوه بسته بندی شدهقیمت کارتن بسته بندی میوهتولید کارتن بسته بندی میوهفروش کارتن میوهقیمت کارتن میوهکارتن پلاست بسته بندی میوهکارتن پلاست تهرانخرید اینترنتی کارتن پلاستکارتن پلاست از کجا بخرمکارتن پلاست مشهدمراکز خرید کارتن پلاستقیمت کارتن پلاست اصفهانمرکز فروش کارتن پلاست در تهرانفروش جعبه میوه کارتن پلاستساخت جعبه میوه کارتن پلاستفروش جعبه میوه کارتن پلاست تهران – خلاقیت با جعبه میوه پلاستیکیقیمت جعبه میوهجعبه کارتن پلاست میوه از کجا بخرمفروش جعبه های میوهکاربرد کارتن پلاستکارتن میوه صادراتیفروش کارتن میوهجعبه میوه صادراتیکارتن پلاست رولیکارتن سازی میوهکارتن پلاست غرب

کارتن پلاست پستی

کارتن پلاست پستی
کارتن پلاست نوع دیگری از کارتن ها است که برای بسته بندی و ارسال مرسولات و محمولات در ادارات پست و باربری ها مورد استفاده قرار می گیرد.
کارتن پلاستها از لحاظ مقاومت و ضربه گیری بالاتری نسبت به کارتن های مقوایی دارند که به کارتن ضد آب هم معروف اند. نوع مواد اولیه کارتن پلاست از جنس پلی پروپیلن (p.p) می باشدکه درضخامت۲ الی۴میلی متر در ابعاد متفاوت و با چاپ تک رنگ به صورت سیلک ارائه می شود.
•  امانات خارجی در پست
•  فروشگاههای اینترنتی
•  فروشگاههای لوازم خانگی
•  شرکت های باربری
•  شرکت های حمل ونقل و خدماتی
۱) از کارتن پلاست های پستی ادارت پست و دفاتر پیشخوان و تعاونی های ادارت پست و فروشگاه های اینترنتی و هر موسسه ای دیگری که کالا ارسال می کند مانند شرکت های تیپاکس و باربری ها و شرکت های خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد.
۲) کارتن پلاستهای پستی را می توان با سایز و رنگ و چاپ دلخواه مشتری تولید کرد.

کارتن پلاست در صنعت کشاورزی

کارتن پلاست در صنعت کشاورزی

کارتن پلاست به عنوان جعبه حمل و بستر پرورش نهال و گل

پوشش گلخانه و باکس حمل گل و بستر پرورش نهال با کارتن پلاست
کارتن پلاست در کشاورزی
کارتن پلاست در کشت گلخانه ای

سقف و یا بستر گلخانه های هیدرو پونیک
یکی دیگر از کاربردهای کارتن پلاست که اخیرا چند سالیست در حوزه گلخانه های هیدروپونیک متداول گردید ه است استفاده کارتن پلاست بعنوان یک قوطی طویل جهت قرار گیری بستر گلخانه ها میباشد.

اهمیت کیفیت ارائه محصولات کشاورزی به گونه ای صحیح، بهداشتی و مطابق با استانداردهای روز دنیا کشاورزان و صادر کنندگان متفکر را وادار به استفاده از این نوع بسته بندی جهت ارائه محصولات کشاورزی به بازارهای جهانی نموده است؛ که می توان به قابلیتهایی چون ضربه پذیری، غیر سمی، بدون بو و کم وزن بودن و استحکام فوق العاده و نیز تایید یه متعدد سازمانهای بهداشتی دنیا از جمله FDA (سازمان غذا و بهداشت آمریکا) اشاره کرد.
خاطر نشان می سازد کارتن پلاست به عنوان بستر رویش گیاهان و محافظ نهال های گلخانه ای بهترین گزینه تولید کنندگان گل و گیاه در سراسر جهان می باشد .

وبلاگ تخصصی کارتن پلاست

دیگر  خدمات بسته بندی ⇓⇓

«دستگاه بسته بندیدستگاه اسلایسردستگاه سلفون کشسلفونظروف یکبار مصرفتوری فوم بسته بندیتوری شید بسته بندینبشی مقوایی و…»

 

ارسال به سراسر کشور

تلفن تماس مدیریت : ۰۹۱۹۹۷۶۲۱۶۳ – ۰۹۱۲۰۵۷۸۹۱۶ -۰۹۱۹۷۴۴۳۴۲۳

 

Site url: www.ttakco.com
Designer: ttakco
Country: Iran
Twitter: Not Available

Comments are closed.

Most talked about

 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com

Sponsors

 • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
 • Domain name search and availability check by PCNames.com.
 • Website and logo design contests at DesignContest.com.
 • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟