// UAW-919 | فروشگاه تی تاک 09199762163

دفع حشرات و حیوانات موذی ، دستگاه دفع حشرات ، استفاده در محیط باز ، استفاده در محیط های بسته ، کاربرد در صنعت ، مورد استفاده در منزل ريال آرامش در منزل ، ارامش در اردوها ، دستگاه دفع موش ، دستگاه دفع حشرات و جوندگان موزی ، راحتی از حشرات و جوندگان ، حشره پران ، کاربرد در سالن پرورش قارچ ، مرغداری ها ، پرورش قارچ ، تی تاک ، دور کننده حیوانات و حشرات ، جاروبرقی پشه ، دفع پرندگان و حیوانات در فرودگاه ، قیمت دستگاه دفع حشرات و حیوانات ، عکس دستگاه دفع حیوانات و حشرات ، دستگاه دفع حیوان و حشره تجاری و صنعتی ، التراسونیک ، فراری دهنده پرندگان و حیوانات به روش التراسونیک ، امواج صوتی ، فراری دهنده موش ، فراری دهنده سوسک ، فراری دهنده پرندگان ، فراری دهنده حسوانات ، فراری دهنده مار ، دستگاه برقی دفع حشرات ، کاربرد دستگاه دفع حیوانات ، خرید دستگاه دفع حشرات و حیوانات ،

دستگاه UAW919
دستگاه فراری دهنده موش – سوسک – کنه – کک- مورچه

کاربرد:
منزل – اداره – محیط سرپوشیده

توضیحات:
دارای یک بلند گو
فشار صوتی ۱۳۰db- تغییرات
اتوماتیک و جهشی در فرکانس خروجی
پوشش فرکانسی ۲۱ الی ۲۵ کیلو هرتز
محدوده تاثیر گزاری ۱۸۰ الی ۲۳۰ متر مربع (سرپوشیده)
تغذیه :از طریق اتصال مستقیم به پریز برق
ساخت :تایوان تحت لیسانس آمریکا

دستگاه دفع موش و سوسک
UAW-919

دستگاه UAW 919 دارای یک عدد بلندگوی التراسونیک (فرا صوتی) است. این دستگاه تحت لیسانس آمریکا در تایوان و بر مبنای آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا ، منطبق بر استاندارد CE و IEC و RoHS تولید می شود. این دستگاه اساساجهت فراری دادن موشها و سوسکهای بزرگ از محیط های سرپوشیده و بسته مانند منازل، آپارتمانها ، محیط های اداری ، محیط های غیر صنعتی و … طراحی شده است . البته علاوه بر آن ،این دستگاه تا حدی روی دیگر حیوانات و حشرات موذی نیز موثر است .
تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد که امواج فراصوتی (التراسونیک) باعث ایجاد درد و ناراحتی در سیستم شنوایی و دستگاه عصبی حیوانات موذی شده و در نتیجه به سبب ایجاد اذیت و آزار آنها باعث فراری دادن آنها خواهد شد. ایجاد فشار صوتی db135 توسط بلندگوی التراسونیک باعث خواهد شد که جوندگان و حشرات مزاحم محل زندگی و ذخیره غذایی خود را ترک کرده و فرار کنند. فرکانس صدای خروجی این دستگاه بین ۲۱ کیلوهرتز تا ۲۵ کیلوهرتز به صورت اتوماتیک و جهشی در ۵۰ پله دائما در حال تغییر است و این باعث می شود سیستم شنوایی جانوان و حشرات موذی با این دستگاه سازگار نشود .
صدای دستگاه مدل UAW 919 توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست . اصوات ایجاد شده باعث تداخل و اختلال در سیستمهای مخابراتی تلویزیونی ، رادیویی ، الکترومغناطیسی ، انواع آلارم ها ، سیستمهای آتش و دود ، سیستمهای شنوایی و دیگر سیستمهای الکترونیکی نخواهد شد. این امواج صوتی کاملا” استاندارد بوده و هیچ تاثیر منفی بر بدن انسان نخواهند داشت .

نحوه استفاده از دستگاه :
کافیست دستگاه را مستقیما به پریز برق شهر بزنید و دکمه خاموش روشن کردن دستگاه را در وضعیت ON قرار دهید. متراژ تحت پوشش دستگاه تا ۲۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده (indoor ) و بدون مانع می باشد و مصرف برق دستگاه بسیار ناچیز (۵/۱ وات) است. دستگاه می بایست دائما روشن باشد.

محل نصب:
دستگاه را به پریز برق بزنید و روبه محل تجمع موشها و سوسک ها قرار دهید . برخورد امواج صوتی ایجاد شده توسط دستگاه با سطوح نرم مانند پشم شیشه ، مبل ، بسته بندی های کارتونی باعث از بین رفتن امواج صوتی التراسونیک میشود. لذا از قراردادن دستگاه در مقابل اجناس با سطوح نرم و یا پشت مبل خودداری کنید. مسدود شدن فضای روبروی دستگاه باعث جلوگیری از انتشار امواج ایجاد شده میشود. لذا محل نصب می بایست به گونه ای باشد که امواج ایجاد شده به راحتی در محیط منتشر و منعکس شود . تاثیر دستگاه از در و یا دیوار عبور نخواهد کرد چنانچه از این دستگاه در منزل استفاده می کنید دستگاه را ترجیحا در آشپزخانه و یا حال و پذیرایی و یا مرکز منزل قرار داده و درب اتاق ها را باز بگذارید. توجه داشته باشید که اساس کار دستگاه بر مبنای ایجاد صدا می باشد لذا استفاده از این دستگاه هیچ گونه ضرر و زیانی برای انسان نخواهد داشت .حداقل ۲ هفته طول خواهد کشید تا دوره تاثیرگزاری این دستگاه تکمیل شود . توجه داشته باشید که در این مدت به دلیل تاثیر دستگاه بر حیوانات موذی و ایجاد بی قراری در آنها ممکن است حتی تردد آنها بیشتر نیز دیده شود . بهتر است صبور بوده و تا پایان مدت ۲ هفته صبر کنید .
تماس دستگاه با آب موجب خرابی آن خواهد شد .از نزدیک کردن گوش خود و چسباندن آن به دستگاه جداً خودداری کنید. علاوه بر خطرات و مسمومیت ناشی از سموم شیمیایی، خطرات و آلودگی ایجاد شده از اجساد فاسد شده موش ها و سوسک های مرده به مراتب بیشتر از وضعیت زنده بودن آنهاست . لذا مطمئن ترین راه دور کردن آنها توسط امواج فرا صوتی است.

تلفن تماس:۰۹۱۹۹۷۶۲۱۶۳ – ۰۹۱۲۰۵۷۸۹۱۶ – ۰۹۱۹۷۴۴۳۴۲۳
ارسال به سراسر کشور

Site url: Not Available
Designer: Not Available
Country: Not Available
Twitter: Not Available
Category:

Most talked about

 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com
 • www.ttakco.com

Sponsors

 • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
 • Domain name search and availability check by PCNames.com.
 • Website and logo design contests at DesignContest.com.
 • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.
 • برگه‌ها

 • تماس با ما

  همراه:09120578916
  همراه: 09199762163
  همراه :09197443453
  ادرس کانال تلگرامی : ttakco@
  آدرس اینیستا گرام: ttakco2@
 • درباره تی تاک

  فروشگاه تی تاک ارائه دهنده تمام تجهیزات پرورش قارچ و تجهیزات گلخانه و تجهیزات مرغداری :
  ارائه بذر قارچ صدفی و دکمه ای و خاک پوششی قارچ دکمه ای – کمپوست ارائه شده توسط این شرکت به صورت آنالیز شده و بلوکه ای می باشد و همچنین با استفاده از پک کامل سی دی های آموزشی ما می توانید با روش پرورش قارچ خوراکی ، تولید کمپوست و اصول و بیماری های قارچ و .. آشنا شوید – همچنین با مشاوره رایگان ما می توانید در پیشرفت مرحله به مرحله کار خود موفق شوید.
  دیگر خدمات ارائه شده توسط تی تاک:
  فروش تجهیزات سالن قارچ - فروش تجهیزات مرغداری - فروش تجهیزات گلخانه - فروش کاغذ- فروش ازن ژنراتور- هیتر گلخانه - هیتر مرغداری- هیتر انرژی - جت هیتر - هیتر قالیشویی - دستگاه جوجه کشی - جوجه کشی هواباتور - فن هواکش - قفسه بندی سالن قارچ - نردبان سالن قارچ - هواساز سالن قارچ - پرده هوا - کولر - کنترلر - دستگاه دفع حیوانات و حشرات موذی - مهپاش - محلول نانوسیل - کارتن پلاست - ظروف یکبار مصرف قارچ - دایکت قارچ - کارتن پلاست برای مصارف کشاورزی -کمپوست قارچ جوانه - کمپوست قارچ ملارد - کمپوست قارچ یکتای سپاهان -رطوبت ساز قارچ - رطوبت ساز مرغداری - رطوبت ساز نساجی - رطوبت ساز چاپخانه - توری شید گلخانه - نبشی مقوایی ونبشی کارتن پلاست - بذر صیفی جات - بذر چمن و شبدر - بذر گل و نهال درختان زینتی