// ozon3 | فروشگاه تی تاک 09199762163

دستگاه ازن ژنراتور وفواید آن
ازن
اکسیژن یک مولکول دو ظرفیتی و پایدار بوده و به خودی خود ماندگار است . اما چنانچه به آن انرژی واردنماییم ،آن را شکسته و طی یک فرآیند طبیعی در زمان انتشار به مولکول سه ظرفیتی ازن تبدیل می ود.مثلااگر به سه مولکول O2 انرژی وارد کنیم به دو مولکول O3 تبدیل می شود و از آنجائکه مولکول ازن ناپایداراست در زمان قطع انرژی و یا نبود آن سریعا شکسته و به اتم
اکسیژن و مولکول اکسیژن تبدیل می شود. جالباست بدانید اتم اکسیزن یا همان اکسیژن فعال به وجود آمده در این فرآیند زیبای طبیعی ،چون نمی تواند بهتنهایی شناسایی شود و در طبیعت دارای هویتی نیست سریعا فعال شده و با آلاینده ها و میکروارگانیم هایخطرناک واکنش نشان داده و پس از پیوند ،آنان را مضمحل و اکسید می کند. بطوریکه قدرت شگفت انگیز وقانوا طلایی همین جا بروز می کند. شاید بپرسید چگونه؟ باید بگوییم چنانچه اتم اکسیژن در مجاورت و تماس با مولکولهایی مانند ویروس ، میکروب ، قارچ ، باکتری ، گازهای سمی ، باکتری های عفونت زا ، میروس آنفولانزا ، نیوکاسل، بوی نامطبوع ، منواکسید کربن ، دود سیگار ، ترکیبات آلی احتراقی وغیر احتراقی ، اکسیدهایازت ، دی اکسید گوگرد ،گاز رادون ، عوامل بیماری زا و …… قرار بگیرد ، واقعا چه اتفاقی می افتد ؟ درستحدس زدید ! باعث تغییر و بی خطر شدن آنان می گردد . نگاه جالب تر اینکه اکسیژن فعلا یا همان اتماکسیژن ، خود با دیگر اتم اکسیژن پیوند خورده و مجددا به مولکول اکسیژن تبدیل می شود و در نهایت از مسیر اکسیژن به کار پالایش ، ضد عفونی . بوزدایی به نحوه حیرت انگیز و خارق العاده ایی انجام می شود ، بطوریکه نه چیزی به طبیعت اضافه و نه چیزی از طبیعت کم می کند.
نمونه این روش در طبیعت:
همه ما اکسیژن فعال را در طبیعت تجربه کرده ایم . زمانی که در ناحیه یا منطقه ای ابرها تجمع می کنند و باعث خلق رعد وبرق می شوند ، این مهم اتفاق می افتد. به واسطه تخلیه الکتریکی قوی بر مولکولهای اکسیژن موجود در هوا انرژی لازم را وارد نموده و در نهایت اکسیژن فعال را تولید و در محیط رها می کند .حال تصور کنید چه اتفای می افتد . بله درست است اکسیژن های فعال کار ضدعفونی و پالایش هوا را به طرز فوق العاده و شگفت انگیزی انجام میدهند . مسلما هر کدام از ما این هوای تازه ، مفرح و مطبوع را تجربه کرده ایم . از همه مهمتر این که انسان در این شرایط می تواند بوی اکسیژن فعال را حس کد.چرا که همان بوی تند تازگی هوا ، بوی اکسیژن فعال می باشد . اکنون تصور اینکه شما بتوانید توسط یک دستگاه تولید اکسیژن فعال ، هوای محیط کار و منزل خود را پاایش کنید مثل یک رویای زیباست و می تواند مزایا و فوایدخارق العاده ای از جمله افزایش خذب اکسیژن و دفع دی اکسید کربن در ریه ، حذف بوی نامطبوع سیگار ، رق بدن ، البسه ، و گازهای سمی ،جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری های واگیر دار تنفسی ،اثرات مطلوب بر ضد افسردگی ،افزایش طراوت وانرزی و هوشیاری را برای شما به ارمغان می آورد.
نکات اساسی و بی نظیر این روش :
اکنون چنانچه بیشتر دقت نمایم و سعت عملکرداین قانون طبیعی در نکات اساسی زیر خود را نشان می دهد:
نکته اول:بسیار واضح است که ازن فقط در منطقه انتشار انرژی وجود دارد مانند خازن و یا لایه ازن، چرا که به دلیل انتشار دائم پرتو ماوراء بنفش خورشید ، مانند انرژی دائم موجود در خازن در آن منطقه ،لایه ازن بطور دائم وجود دارد و پس از محو طول موج خورشید دیگر اثری از ازن نمی باشد .بنابراین این دستگاه عملا مولد و تولید کننده اتم اکسیژن بوده و هیچگونه نگرانی از وجود ازن نمی باشد.
نکته دوم: اینکه اکسیژن فعال علاوه ب ضدعفونی و پالایش محیط با دیگر اتم اکسیزن پیوند خورده و مجددا به مولکول اکسیژن تبدیل می شود. بطوریکه پس از پالایش و ضدعفونی نه چیزی به طبیعت اضافه و نه چیزی کم می کند واز مسیر اکسیزن به اکسیزن کار پالایش و ضدفونی محیط را به طور عال انجام می دهد.
نکته سوم : با توجه به قانون ذکر شده در بالا ، چنانچه اکسیژن فعال را در مجاورت آلاینده ها و میکروارگانیسم های خطرناک قرار دهیم ، سریعا ساختار مولکولی آنان را تغییر داده و در نهایت آنان را اکسید و مضمحل می کند.
نکته چهارم:مواد مصرفی و مورد نیاز جهت تولید اکسیژن فعال ،مولکول اکسیژن است که به طور رایگان در طبیعت وجود دارد . لذا در این روش دیگر نیاز به تعویض فیلتر های متفاوت نبوده و نیازی به هزینه های نگهداری دستگاه های مرسوم فعلی نیست.
نکته پنجم:سرعت عملکرد تجزیه هوا در مدت کوتاه نسبت به روش های دیگر در پالایش و ضد عفونی هوا و قدرت از بین بردن آلودگی ها تا میزان ۹۹ % در محیط می باشد،بطوریکه از این روش در اتاق های عمل ،سی سی یو،آی سی یو،محیط های بیمارستانی و اتاق های استریل و خاص استفاده می شود.
نکته ششم:عموما دستگاه های تصفیه هوا با جذب الودگی ها محیط را پالایش می کنند ، در صورتیکه اکسیژن فعال ساختار مولکولی آلودگی ها راتغییر داده و مجددا به اکسیژن تبدیل می گردد.
نکته هفتم:در مطالعات انجام شده در آکادمی علوم پزشکی و خدمات بهداشتی در مانی در روسیه ،دکتر گابرنسکی و دکتر دمیتریو ،چنانچه باقی مانده اتم اکسیژن پس از پالایش و ضد عفونی به میزان بین ۰۲/۰ تا ۰۵/۰ ppm در محیط باشد،باعث افزایش مقاومت موجودات زنده در برابر سرما ،عفونت ،مواد سمی ،کاهش فوق العاده از محرومیت اکسیژن در بدن ،افزایش کلی در ایمنی پتانسیل بیولوژیکی و ظرفیت حیاتی ریه می گردد.
نکته هشتم:از آنجائیکه اتم اکسیژن با میکروارگانیسم های خطرناک واکنش نشان می دهد،عملا تا زمانی که آلودگی وجود دارد مصرف می گردد و چنانچه در محیط باقی مانده برسیم بدین معناست که آلودگی در محیط وجود ندارد. در این شرایط باعث جلوگیری بی نظیر از شیوع و انتقال بیماری های واگیر دار می شود.
نکته نهم : از این روش می توان به طرز فوق العاده ای البسه ، لوازم ، ابزارآلات ، لوازم پزشکی و …….. را خشکشویی و ضد عفونی کرد.
نمونه های استفاده شده از این روش در مراکز درمانی و خاص:
-بیمارستان شهید آیت ا… دکتر بهشتی شیراز:تائید کاهش بالای آلودگی در اتاق پانسمان سوختگی
– بیمارستان حضرت آیت ا… العظمی گلپایگانی :آزمایش کشت میکروبی و قارچی از اتاق عمل بیمارستان،نمونه استافیلوکوک و تعدای کلنی قارچ از فضای اتاق عمل که پس از ۲۴ ساعت و کشت مججد در همان سطح و همان فضا هیچگونه میکروبی یافت نشد.
-دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان: طی ۳ مرحله کشت میکروبی از سطوح و فضای اتاق عمل نمونه های کشت بعداز سه ساعت و نیم منفی بوده است.
– دانشگاه علوم پزشکی و خدمات و درمانی استان قم: پس از ۴۸ ساعت کاکرد دستگاه و نتیجه کشی به عمل آمده از اتاق عمل ،۹۸% عاری از باکتری بوده است.
– مجتمع خدمات بهزیستی رفیده: پس از استفاده از کارکرد دستگاه در این مرکز به منظور تفیه و ضدعفونی هوا رضایت کامل دارد.
شماره تماس ثبت سفارشات دستگاه ازن |ژنراتور با کاربردهای مختلف:۰۹۱۹۹۷۶۲۱۶۳

Site url: Not Available
Designer: Not Available
Country: Not Available
Twitter: Not Available
Category:

Most talked about

  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com
  • www.ttakco.com

Sponsors

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.